Forex Trading
CD Projekt SA CDPROJEKT Notowania i wskaźniki finansowe

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Ostatnie miesiące były dla notowań CD Projektu bardzo udane.

CD PROJEKT SPÓŁKA AKCYJNA

Szybkie spojrzenie wyłącznie w celu określenia zasięgu wzrostów. Zaznaczona kółkiem strefa zagęszczenia cen w interwale 1H jest niczym innym jak formacją kontynuacji trendu, z poprawnie rozłożonym wolumenem. Zakładając, że powstała ona w połowie ruchu, to minimalny zasięg wzrostów należy określić FinmaxFX broker recenzję, dlaczego inwestorzy wolą handlować z FinmaxFX wysokością zwyżki poprzedzającej tę formację. Wniosek – należy spodziewać się kontynuacji wzrostów jak minimum w okolice 149 zł. Wykresy w StockWatch.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji. Powyższy wykres służy jedynie do szybkiego podglądu notowań.

  1. W skład grupy wchodzą studio deweloperskie CD Projekt RED zajmujące się tworzeniem gier wideo, sklep internetowy CDP.pl oraz cyfrowa platforma GOG oferująca cyfrową dystrybucję gier.
  2. Wniosek – należy spodziewać się kontynuacji wzrostów jak minimum w okolice 149 zł.
  3. Przypomnijmy, że w kontekście walorów CD Projektu od miesięcy jesteśmy świadkami przeciwstawnych rekomendacji sporządzanych przez rodzimych i zagranicznych analityków.
  4. Od 24 kwietnia wspomniana instytucja utrzymywała krótką pozycję na niemal 1% akcji największego polskiego studia.

CD Projekt SA – Notowania i wskaźniki finansowe

Przyczyną zwyżek jest poniedziałkowa informacja CD Projektu, że spółka pracuje nad kolejną odsłoną serii gier Wiedźmin. W grudniowym raporcie analitycy Jefferies obniżyli rekomendację dla akcji CD PROJEKT do “poniżej rynku”, ustalając cenę docelową papieru na poziomie 90 zł. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe.

CD Projekt oddał zyski. Nowa odsłona “Wiedźmina” warta mniej, niż oczekiwali inwestorzy?

Zaawansowane narzędzie do analizy technicznej znajduje się w zakładce Analiza techniczna lub na dedykowanej podstronie. CD PROJEKT ogłosi Kwiecień Seex Sezonowe: Odrodzenie ryzyka ma miejsce do uruchomienia swoje kwartalne wyniki finansowe za 11 dni. Inwestorzy powinni wziąć je pod uwagę, ponieważ cena akcji często waha się w tym okresie.

Notowania akcji

W poniedziałek spółka zapowiedziała też kontynuację współpracy technologicznej z Epic Games — twórcami silnika Unreal Engine 5 na którym gra jest rozwijana. Sztandarową grą CD Projektu jest seria “Wiedźmin” oraz najnowsza superprodukcja “Cyberpunk 2077”. Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności.

Kolejna spółka może zejść z warszawskiego parkietu. Będzie wezwanie

Od styczniowego dołka cena akcji twórcy gier Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077 wzrosły o 41% do ponad 140 zł. Ostatnio tyle za papier trzeba było zapłacić we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to premierę miał dodatek do Cyberpunka o nazwie Phantom Liberty. Notowania CD Projektu na warszawskiej giełdzie, oddały większą część obserwowanego na początku sesji umocnienia, związanego z ogłoszeniem przez spółkę prac nad kolejną odsłoną serii gier Wiedźmin. Wariant usługowy Stocks oferowany jest w ramach sprzedaży krzyżowej wraz z wariantem usługowym CFD.

Przypomnijmy, że w kontekście walorów CD Projektu od miesięcy jesteśmy świadkami przeciwstawnych rekomendacji sporządzanych przez rodzimych i zagranicznych analityków. Polscy eksperci podkreślają, że spółka posiada solidne IP, jej gry długo cieszą się popularnością, dzięki czemu ich sprzedaż jest długotrwała, a studio ma dobrą pozycję gotówkową. Zaktualizowany w środę rejestr krótkich pozycji Komisji Nadzoru Finansowego ujawnił, że Marshall Wace zmniejszył wielkość transakcji na spadek akcji CD PROJEKT. Co prawda na razie nieznacznie, ale wygląda na to, że po spektakularnym rajdzie wzrostowym z ostatnich dni fundusze grające na spadek akcji największej polskiej spółki gamingowej zaczynają opadać z sił. Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz jeponownie w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl.

Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia. Nagłe przebudzenie byków mogło spowodować, że przynajmniej jeden z czterech podmiotów powoli zaczyna redukować swoją krótką pozycję. Jak wspomnieliśmy, Marshall Wace zmniejszył ją z niemal 1% akcji do 0,84%.

Aktualnie w rejestrze krótkiej sprzedaży KNF widnieje aż 15 pozycji. W środę ujawniła się trzecia dotycząca walorów górniczego JSW. Przyczyną ujawnienia mogą być zaraportowane 14 maja kiepskie Thomas Row Price szacunki dotyczące I kw. Co więcej, zarząd zarekomendował przeznaczenie całego ubiegłorocznego zysku netto, niemal 1,4 mld zł, na pokrycie strat i zasilenie kapitału zapasowego.

Od 24 kwietnia wspomniana instytucja utrzymywała krótką pozycję na niemal 1% akcji największego polskiego studia. We wtorek (w rejestrze KNF widnieją transakcje z opóźnieniem jednej doby) zmniejszyła się ona do 0,84% walorów. Notowania największego polskiego producenta gier wideo złapały wiatr w żagle. Tylko w maju kurs akcji CD Projektu podskoczył o blisko 20 proc. Grupa Kapitałowa CD Projekt zajmuje się dystrybucją gier wideo i filmów, produkcją własnych gier wideo oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów. W skład grupy wchodzą studio deweloperskie CD Projekt RED zajmujące się tworzeniem gier wideo, sklep internetowy CDP.pl oraz cyfrowa platforma GOG oferująca cyfrową dystrybucję gier.

Poza rynkiem krajowym, spółka działa także na rynkach amerykańskim i zachodnioeuropejskim. Allegro (dwie ujawnione pozycje) oraz Dino (również dwie pozycje). Niedawno rejestr wzbogacił się także o krótką pozycję Qube Research dotyczącą akcji CCC. Co ciekawe, ujawniła się ona już po bardzo dobrych szacunkach za I kw., które wywindowały kurs na poziomy niewidziane od 2021 r. To oznaczałoby szanse spółki na wydanie nowej udanej serii gier.

Po godzinie 14.00 kurs producenta gier komputerowych rośnie o 0,9 proc., utrzymując się nieco powyżej 173 zł. Na początku wtorkowego handlu akcje CD Projektu drożały o 9 proc. – za jedną chwilowo płacono prawie 187 zł, czyli najwięcej od miesiąca.